Тейпування (кінезіотейпування) при вагітності

Записатися на прийом

або отримати безкоштовну

консультацію по телефону

Кінезіотейпування при вагітностіКінезіотейпування при вагітності

Далеко не секрет, що організм майбутньої мами відчуває велике і незвичне для нього навантаження, яке тільки збільшується разом з розвитком плоду, зміщується центр тяжкості, збільшується вага, а разом з ним і навантаження на опорно-руховий апарат. Кровоносну систему починає переповнювати натрій, який уповільнює виділення рідини організмом, саме він є основним джерелом більшості проблем пов’язаних з вагітністю, таких як набряки кінцівок, болі в спині, найчастіше в попереку. Звичайний відпочинок стає каторгою, а будь-яке фізичне навантаження приносить нереальний дискомфорт і все це разом згубно позначається на психологічному стані жінки.

Як бути коли існує реальна проблема, а медичні препарати вживати не можна, щоб не нашкодити дитині. Тейпування під час вагітності це безболісний та безпечний метод без побічних ефектів та протипоказань, який використовують для підтримки суглобів, м’язів та сухожиль, також він знижує рівень больових відчуттів. Кінезіо тейп це аналогія пластиру з бавовни, яка клеїться на шкіру клеєм з акрилу.

По суті тейп є своєрідною альтернативою бандажу, який забезпечує підтримку живота та зменшує навантаження на поперековий відділ хребта. Його відмінність полягає в тому, що кінезіо тейп, не обмежує свободу руху, жінка не відчуватиме скутість або незручності. На відміну від бандажу стрічки можна носити постійно, з ними можна приймати ванну і навіть спати, вони забезпечать комфорт та затишний відпочинок.

Тейпи не мають жодного негативного впливу ні на шкіру, ні на внутрішні органи, тому тейпування живота при вагітності не має ніякого ризику. Навіть після того як стрічки знімуть, ефект, що знижує больові відчуття, триватиме ще близько трьох діб. Крім підтримки м’язів тейпи запобігають появі розтяжок шкіри.

Показання до кінезіотейпування при вагітності

Кінезіотейпування рекомендують за наявності таких симптомів, як:

  • Набряк кісточок або ступнів – тейпи сприяють поліпшенню мікроциркуляції та лімфотоку, що значно знижує набряклість тканин шкіри, а також мінімізуючи запальні процеси;
  • Болючі відчуття в спині або нижніх кінцівках – тейпування попереку при вагітності надає позитивний вплив на м’язи посилюючи або послаблюючи напругу там де це потрібно, тим самим зменшуючи навантаження на спину і кінцівки, паралельно усуваючи болючі відчуття;
  • Занадто активні зростання живота;
  • Задишка.

Також кінезіо тейпи призначаються для профілактики розтяжки шкіри та розходження прямих м’язів живота.

Протипоказання до кінезіотейпування при вагітності

Незважаючи на те що кінезіотейпи практично не мають протипоказань, у багатьох все ж таки виникає питання – а чи можна тейпи вагітним, давайте розглянемо в яких випадках їх застосовувати все ж таки не варто:

  • Алергія на акрил зустрічається досить рідко:
  • Відкриті рани або шви, що затягнулися;
  • Наявність подразнень чи запалень на шкірі;
  • Суха та чутлива шкіра;
  • Наявність будь-яких шкірних захворювань.

Кінезіотейпування у реабілітаційному центрі NEW STEP

Необхідне кінезіотейпування при вагітності – звертайтесь до нашого медичного центру NEW STEP у Запоріжжі. Вам нададуть послуги кваліфіковані кінезіологи із величезним досвідом роботи. Складуть для Вас унікальну програму, виходячи з ваших проблем і потреб. Детальніше ознайомитися з прайсом на тейпування можна на сторінці, також з усіх питань звертайтесь за телефоном, вказаним на сайті.

Записатися на прийом

або отримати безкоштовну

консультацію по телефону

Зроби новий крок в здорове життя разом з нами!