Лікування хребта без операції у Запоріжжі

Лікування у нас:

✔ без операційних втручань

✔ доступність

✔ індивідуальний підхід до Ваших проблем

✔ покращення самопочуття одразу після перших занять

✔ зручний для Вас графік відвідування процедур

Операція:

✖ Дорого та не завжди ефективно

✖ наслідки післяопераційного медикаментозного лікування

✖ можливість рецидиву та повторення операції

✖ довгий та тяжкий відновлювальний період 

✖ ризики під час операції

Методи лікування

Кінезіотерапія

Кінезіотерапія це комплекс унікально підібраних лікувальних фізичних вправ, що виконуються на спеціальному реабілітаційному обладнанні разом із реабілітологом.

 • Зменшення болю;
 • Зміцнення м’язів;
 • Безболісно;
 • Без ризику та побічних ефектів.
 • Запобігання повторенню рецидиву

Фізіотерапія

Фізіотерапія – лікування за рахунок впливу фізичними факторами, електрострумів, інфрачервоне, магнітне, або ультразвукове випромінювання.

 • Усуває больові відчуття;
 • Прискорює регенеративні здібності організму.

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж – впливає не тільки на шкіру, але і на м’язи, кровоносну систему та внутрішні органи.

 • Покращує м’язовий тонус;
 • Знімає м’язові спазми;
 • Знижує больовий синдром.
 • Покращує кров та лімфоток.

Етапи лікування

Перший етап

✔ Первинний прийом –  2 години

✔ Консультація лікаря

✔ Тестове заняття з реабілітологом

Другий етап

✔ Курс на 12 занять по 1-1,5 годин кожне

✔ Завжди проходить під індивідуальним наглядом реабілітолога

✔ Кожне третє заняття – огляд лікаря та коригування програми занять

Третій етап

✔ Заключний огляд лікаря, та обговорення подальшого профілактичного курсу (одне-два заняття на тиждень), або можливість домашніх тренувань

Складові первинного прийому

●     Огляд лікаря-невролога, кінезіотерапевта.

●     Створення тестової програми для діагностики.

●     Тестове заняття з реабілітологом.

●     Підведення підсумків та встановлення остаточного діагнозу.

●     Створення індивідуальної програми одужання.

Тривалість первинного прийому

2 години

Бажані готові дослідження

МРТ, КТ, Рентген, ЕНМГ.

Необхідні особисті речі

Попередні медичні виписки щодо вашої проблеми, зручний одяг для фізичних вправ, змінне взуття, рушник.

Рекомендовані процедури

Лікувальний масаж, перкусійна терапія, МФР

Метод реабілітації

Кінезіотерапія, функціональний тренінг.

Рекомендована кількість реабілітаційних занять

Визначається індивідуально

Хід лікувального процесу

Через кожні 3 індивідуальні заняття з реабілітологом – консультація лікаря, коригування індивідуальної програми. Після завершення курсу – заключний огляд лікаря та подальші рекомендації щодо вашої проблеми.

Переваги лікування у клініці New Step

famous
Індивідуальний підхід

Індивідуальна програма лікування для кожного пацієнта виходячи з його потреб, віку та обмежень

therapy
Комплексне лікування
Наявність усіх необхідних спеціалістів для комплексного лікування
osteopathy
Сучасне обладнання

Повний комплект реабілітаційних тренажерів та обладнання для повноцінного лікування опорно-рухової системи

interest
Цінова політика

Кращі ціни в Запоріжжі на лікування

public-relations
Лікування під наглядом
лікаря та реабілітологів
Весь процес лікування проходитиме під ретельним наглядом фахівця
daily-tasks
Досвідчені фахівці та реабілітологи
Усі фахівці нашої клініки мають за спиною понад 10 років успішного досвіду роботи
alternative-medicine
Контроль показників здоров’я на заняттях
Ретельно стежимо за показниками вашого здоров’я під час занять, щоб не нашкодити організму
project
Визнані методики
лікування
Лікування сучасними та ефективними методиками

Записатися на прийом

або отримати безкоштовну

консультацію по телефону

Фотогалерея

Фахівці нашої клініки

Сертифікати

У яких випадках застосовується безопераційне лікування хребта

Сучасна медицина зробила крок далеко вперед. Завдяки цьому з’явилося багато методик безопераційного лікування хребта. До таких відносяться фізіотерапія, мануальна терапія, медикаментозне лікування та ін. Особливістю даних методик є відсутність хірургічного втручання в організм пацієнта. Лікування, при якому не порушується цілісність тканин, є неймовірно ефективним.

Воно призначається пацієнтам після ретельного обстеження залежно від:

 1. Причини хвороби. Причини хребетних патологій можуть бути вродженими та набутими. До набутих відносяться запальні процеси, інфекційні та аутоімунні захворювання, а також хвороби, спричинені порушенням обміну речовин. У такому разі консервативні методи терапії дозволяють досягти повного одужання пацієнта. При вроджених патологіях їхня ефективність досить низька.
 2. Ступені важкості. Найкращого ефекту від лікування хребта без операції можна досягти на початкових стадіях захворювання. При незворотних патологічних змінах у тканинах позитивний результат практично неможливий. Тому на останніх стадіях захворювань зазвичай потрібне хірургічне втручання.
 3. Наявності протипоказань. Будь-який метод лікування має свої протипоказання, і консервативний не став винятком. Він також може негативно впливати на організм людини через свої індивідуальні особливості. Масаж може травмувати м’які тканини, при прийомі стероїдних протизапальних препаратів трапляються гормональні порушення, а від опіоїдних анальгетиків виникає наркотична залежність.

До того ж безопераційне лікування є досить тривалим процесом. А в деяких випадках пацієнтам потрібна негайна медична допомога. Наприклад, якщо захворювання загрожує їхньому життю.

Лікування за допомогою операції полягає у хірургічному втручанні в організм людини, при якому буде порушена цілісність тканин. Цей метод є дуже небезпечним, оскільки може призвести до інфікування та розвитку запальних процесів. Тому важливо, щоб хірург мав високу кваліфікацію, великий професійний досвід та дотримувався санітарно-гігієнічних умов. Крім того, після операції пацієнтам потрібний час на відновлення.

Як правило, інструментальне втручання є крайнім заходом і використовується у ситуаціях, коли консервативне лікування не дало видимих ​​результатів. Також методика застосовується на останніх стадіях деяких захворювань, так як застосувати інші неможливо.

В яких ситуаціях потрібне оперативне втручання в організм:

 • почалися незворотні патологічні зміни тканин, яких неможливо позбутися за допомогою лікарських препаратів та фізіотерапії;
 • при порушеннях природних процесів організму, таких як утримання калу та сечі, дихання, серцебиття, рухливість кінцівок, що спровоковані защемленням нервів;
 • якщо захворювання загрожує життю пацієнта та потрібне термінове усунення цієї загрози. Вона може стосуватися ураження життєво важливих функцій організму та ін.

Попри поширену думку, ці дві методології лікування патологій хребетного стовпа не є конкуруючими. Навпаки, вони варіюються і доповнюють одне одного. Щоб визначити, яка терапія підійде пацієнту, проводяться ретельні обстеження, враховуються індивідуальні особливості організму, ступінь захворювання та ін.

Захворювання, що підлягають безопераційному лікуванню хребта

Захворювання хребта мають різне походження. Вони можуть бути спричинені перенесеними травмами, перенапругою та іншими негативними факторами. Патологічні зміни можуть відбуватися у хребцях, суглобах та міжхребцевих дисках. Порушення функцій хребетного стовпа зазвичай супроводжуються сильними больовими відчуттями. За тривалої відсутності діагностики та лікування хребта уражаються внутрішні органи людини.

До найпоширеніших хребетних патологій відносяться:

 1. Артроз. Це дегенеративно-дистрофічне захворювання, що вражає хребетні суглоби. Це призводить до порушення роботи опорно-рухового апарату, неможливості виконувати повороти та нахили тулубом, а також інші рухи через сильні болі.
 2. Остеохондроз. В результаті патологічного процесу відбуваються дегенеративно-дистрофічні зміни у міжхребцевих дисках та кісткових тканинах. На уражених дисках утворюються рубці, через які знижується рухливість хребетних суглобів. Також по мірі прогресування захворювання змінюється положення диска та порушуються його амортизаційні властивості. Хвороба порушує функціонування спинномозкових корінців, судин, суглобів та зв’язок. Через компресійний тиск на ці сегменти та спинний мозок, розвиваються неврологічні симптоми та больовий синдром.
 3. Міжхребцева грижа. Грижа міжхребцевих дисків є результатом остеохондрозу. Вона виникає, коли порушується цілісність фіброзного кільця і ​​частина диска, що забезпечує гнучкість з’єднання хребців, потрапляє в спинномозковий канал і чинить тиск на спинномозковий нерв. Найчастіше грижі діагностуються в поперековому відділі.
 4. Анкілозуючий спондилоартрит. Це запальне захворювання хребетних суглобів, при якому обмежується їхня рухливість і утворюються анкілози. Патологія носить аутоімунний характер і призводить до зменшення обсягу рухів. Найчастіше хвороба виникає у чоловіків 20-30 років. При спондиліті відбувається ураження суглобів і крижово-клубових зчленувань. А тканина, яка їх з’єднує, заміняється кістковими клітинами.
 5. Дорсопатія. Патологія поширюється не лише на хребетний стовп, а й на м’які тканини. Вона супроводжується гострим болем у спині, животі та кінцівках. Якщо вчасно не розпочати безмедикаментозне лікування хребта, захворювання перейде у хронічну форму.
 6. Попереково-крижовий радикуліт. Дане захворювання виникає в результаті компресії сідничного нерва або його ушкодження. В результаті пацієнт відчуває сильні болі та печіння по всій довжині сідничного нерва.
 7. Кіфоз. Це викривлення хребетного стовпа, при якому грудна клітка стає опуклою. Воно може бути вродженим чи набутим. До найпоширеніших причин розвитку патології належать травми.

Це далеко не повний перелік захворювань, з якими звертаються пацієнти до клініки для лікування хребта NEW STEP. Не менш поширеними є сколіоз, спондилолістез, грижа Шморля, остеопороз та ін. Перебіг цих хвороб у пацієнтів є непередбачуваним і може призвести до інвалідності. Тому при виникненні симптомів, що вказують на наявність будь-якої з перерахованих патологій, слід негайно звернутися до лікаря.

У чому полягає безопераційне лікування хребта

Лікування спини у Запоріжжі безопераційним методом передбачає застосування комплексного підходу. Пацієнтам можуть призначатися акупунктура, лікувальна гімнастика, фізіотерапія, масаж, прийом лікарських препаратів та ін. За відсутності яскраво вираженого больового синдрому вдається обійтися без медикаментів та хірургічного втручання.

Натомість пацієнтам показані:

 • лікувальна фізкультура;
 • фізіотерапія;
 • масаж;
 • заняття на функціональних тренажерах;
 • зміна раціону зниження ваги.

Програма реабілітації розробляється для кожного пацієнта індивідуально.

Ефективне лікування хребта у мед-центрі NEW STEP

Наш медичний центр спеціалізується на безопераційному лікуванні хребетного стовпа. Ми використовуємо такий ефективний метод відновлення, як кінезітерапія. У перекладі із давньогрецького слово означає «лікування рухом». Кінезітерапія — це комплекс фізичних вправ, які виконуються на спеціальних декомпресійних тренажерах. Це активне лікування, при якому використовуються резервні можливості людського організму. У ході терапії створюються умови для покращення стану хребетних суглобів та усунення больових відчуттів.

Звернувшись до нашого медичного центру з лікування хребта, ви потрапите до рук кваліфікованих фахівців із великим професійним досвідом. Вони проведуть огляд та призначать необхідні інструментальні та лабораторні дослідження. На підставі отриманих даних вам буде складена персональна програма терапії. Заняття проходять під чуйним наглядом тренера-реабілітолога, який контролює техніку виконання, допомагає стежити за диханням та регулює навантаження. Більш детальну інформацію можна отримати у клініці з лікування хребта NEW STEP.

Зроби новий крок в здорове життя разом з нами!