Кінезіотейпування при сколіозі

Записатися на прийом

або отримати безкоштовну

консультацію по телефону

Кінезіотейпування при сколіозіЯк допомагає кінезіотейпування при сколіозі

За статистикою, сколіоз є одним із найпоширеніших захворювань опорно-рухового апарату. Це може призвести до серйозних наслідків, якщо вчасно не розпочати його лікування.

Кінезіотейпування – це терапевтичний метод, який включає використання спеціальної стрічки для підтримки і стабілізації суглобів і м’язів. Він часто використовується для лікування таких хвороб, як сколіоз. Стрічка накладається за певною схемою, щоб мати можливість підтримувати спину, щоб з боку вигину м’язи спини розтягувалися і знижували тонус, а з боку розгину навпаки тонізувалися. Це дозволяє покращити поставу, зменшити біль та запалення, а також збільшити діапазон рухів. Ефект від кінезіотейпування має тимчасовий характер і зазвичай триває 3-5 днів.

Якщо вам чи вашій дитині необхідне кінезіотейпування, записуйтесь на прийом до нашого медичного центру New Step у Запоріжжі. Ознайомитись з цінами та деталями можна на сторінці.

Ефективність кінезіотейпування при сколіозі

Кінезіотейпування це один із способів лікування сколіозу, який відрізняється особливим комфортом та легкістю застосування. Наявність стрічки на тілі Вам нагадуватиме про те, що потрібно тримати поставу. Кінезіо тейпи зручно носити під одягом, вони не сковують ваш рух і спокійно тримаються на тілі, протягом дня поки ви займаєтеся своїми справами, водночас надавши лікувальний вплив.

Важливо відзначити, що кінезіотейпування слід використовувати як додаткову терапію, а не як заміну інших форм лікування. Зазвичай її поєднують з іншими, консервативними методами лікування сколіозу, такими як кінезіотерапія та лікувальна фізкультура, поряд з якими ефект від тейпу досягає свого максимального результату. . Стрічка ніяк не заважає руху, з ним можна комфортно виконувати будь-які необхідні вправи, складені лікарем.

Переваги кінезіотейпування

Кінезіотейпування має ряд переваг, що виправдовують використання даної методики:

 • Поліпшення рухливості суглобів: кінезіотейпи допомагають покращити рух у певних частинах тіла, що полегшує рухи та зменшує біль.
 • Усунення нерівномірних навантажень: допомагають рівномірно розподілити навантаження на тіло, що зменшує ризик пошкоджень та викривлень.
 • Поліпшення м’язової функції: кінезіотейпи можуть допомогти покращити м’язову функцію, підвищити її силу та витривалість.
 • Поліпшення кровообігу: кінезіотейпи покращують кровообіг, що сприяє регенерації та покращенню загального самопочуття.
 • Підтримка та зміцнення хребта: Кінезіо тейп допомагає підтримувати та зміцнювати хребет у потрібному положенні, що покращує функцію хребта та зменшує больові симптоми.
 • Поліпшення постави: Кінезіотейп може допомогти покращити поставу, коригуючи положення хребта та підвищуючи ефективність інших форм терапії.
 • Зниження больових симптомів: кінезіотейп зменшує больові симптоми, пов’язані зі сколіозом, такі як біль у спині або ногах.

Кінезіотейпування при сколіозі у дітей

Кінезітерапію успішно і без побоювання застосовують для лікування дитячого сколіозу, тому що метод практично немає протипоказань, а ті, що є, не можуть бути у дітей. До того ж, на відміну від інших способів лікування, кінезіотейпи не викликають негативної реакції у дитини. Вони не заважають дитині рухається, що дуже важливо для психіки дітей, не викликають дискомфорту і в більшості випадків нагадують дітям якусь гру, кольорові стрічки викликають інтерес і море захоплення. Дитина може протягом дня бігати, стрибати, грати з друзями, ходити до школи, і весь цей час тейпи матимуть лікувальний ефект.

Кому протипоказано кінезіотейпування

Незважаючи на те, що кінезіотейпування є дуже безпечним способом лікування, деякі протипоказання у нього все ж є:

 • Шкірні захворювання: якщо людина має відкриту рану, шкірну інфекцію або будь-яке інше шкірне захворювання, слід уникати кінезіотейпування.
 • Порушення кровообігу: якщо людина має порушення кровообігу, кінезіотейпування може порушувати кровообіг, і його слід уникати.
 • Алергічні реакції: у деяких людей може бути алергія на клей на акриловій основі, що використовується в кінезіотейпі, і слід уникати його використання.
 • Чутливість до тиску: якщо людина погано переносить біль або чутлива до тиску, кінезіотейпування може спричинити дискомфорт, і його слід уникати.

Кінезіотейпування у реабілітаційному центрі NEW STEP

Наш медичний реабілітаційний центр New Step у Запоріжжі це кваліфіковані фахівці з кінезітерапії та сучасне обладнання для діагностики. Перед проведенням процедури кінезіотейпування обов’язково буде проведено тестове заняття на спеціальних тренажерах для оцінки ваших рухових здібностей.

Програма лікування буде складена кінезітерапевтом індивідуально з необхідності та можливості вашого організму. Детальніше ознайомитися з прайсом на тейпування при сколіозі можна на сторінці, також з усіх питань звертайтесь за телефоном, вказаним на сайті.

Записатися на прийом

або отримати безкоштовну

консультацію по телефону

Зроби новий крок в здорове життя разом з нами!